Emek Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

Emek Pompa Dizel Servis olarak İstanbul Ümraniye ve çevresinde çalışmalarımız dizel araç sahiplerine umut veren bir sonuç yaratmaktadır. Yakıt pompası ve dizel enjektör konusunda yıllardan beri ürettiğimiz çözümler, Bosch markasının servisimize kazandırdığı güven ve memnuniyetle en iyi sonucu ortaya koymuştur. Aracınızın bakım, onarım ve değişim çözümleri, servisimiz tarafından garantili ve güvenilir çalışmalarla yerine getirilmektedir. Teknik kadrosunu sürekli gelişimde tutan ve yeniliklere açık olan servisimiz, çözümcü yaklaşımlarla birlikte ihtiyaçlarınızı her zaman gereken cevabı anında vermiştir.

Servis istasyonlarımız önemli yatırımlarımızla birlikte gelişim halindedir. Burada ortaya koyduğumuz hizmetler, müşteri memnuniyeti esasına göre hazırlanmış ve her zaman başarılı bir hizmet olarak kendini göstermiştir. Taşımacılık, denizcilik, enerji, tarım, madencilik ve inşaat gibi pek çok sektörde elde ettiğimiz başarılar, müşteri memnuniyetine giden yolda bize önemli avantajlar sağlamıştır.

Çok farklı ve değişik boyutlardaki dizel araçların performansı için, servis çalışmalarımız her zaman önemli çözümler yaratmıştır. Özellikle de yakıt sistemlerinin verimliliği düşünüldüğünde, burada hazırlayıp sunduğumuz hizmetler araç performansına yansımıştır. Bakım, onarım, tamir ve garantili değişim konusunda servisimize her zaman güvenebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılama ve gidermede, yüksek teknolojimizle her zaman görevimizin başındayız.

Kadromuz uzman ve servisimiz modernize bir şekilde karşınıza gelmektedir. Her türlü hizmeti sunabileceğimiz ergonomik ve modern istasyonlarımız, servis kapasitemizi görmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Karmaşık sorunları sade hale getirip uygun ekonomik koşullarda siz müşterilerimize sunmak durumundayız.

Misyonumuz

Emek Pompa olarak geçmişten bugüne kaliteli hizmeti bir rehber olarak kabul etmiş durumdayız. Müşteri memnuniyeti konusundaki ısrarcı yaklaşımlarımız her zaman daha kaliteli hizmete bizi taşımıştır. Paradan çok daha değer verdiğimiz müşteri güveni konusunda, çok hassas ve dikkatli olmuş durumdayız. Yıllar boyunca verdiğimiz emeğin karşılığını bu sektörde büyüyerek ve gelişerek almış durumdayız. Üstün Alman teknolojisi ve Bosch markasının güven veren sonuçları, servisimizin hizmet standartları içerisinde her zaman kendine yer bulmuştur.

Vizyonumuz

Bosch servis güvencesi ile hem geçmişte tecrübemizi ortaya koyduk hem de gelecekte bu gelişimimiz devam edecektir. Müşteri memnuniyeti gelişimimiz, önümüzdeki yıllarda yine bize rehber ve yol gösterici olmaya devam edecektir. Titiz bir şekilde yaptığımız çalışmalarda sürekli yüksek teknoloji kullanımına önem vermeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti ve güven konusundaki standartlarımız, ilerleyen yıllarda yine firmamızın ilkesi ve kılavuzu olmaya devam edecek. Kaliteli ve garantili yedek parça tedarik hizmetimiz daha iyi ve gelişmiş unsurlarla desteklenmeye devam edecektir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X